Nehoda

VIDEO: Hrozivá nehoda s dobrým koncem. Řidič přežil pád z 21 metrů!

Řidič byl při vědomí, dýchal a nevykazoval známky vážnějšího poranění. To je hlášení policistů z místa hrozivé nehody v americkém Wisconsinu. Když se podíváte na záběry, bude vám znít jejich zpráva neuvěřitelně. Zmíněný řidič totiž před tím spadl se svým autem z 21 metrů!

Červený pick-up stoupá po mimoúrovňovém nájezdu na dálnici, ale pak vráží do nahrnuté bariéry sněhu, ta ho vystřelí přes zábradlí a vůz se řítí z mostu. Hrozivé záběry…

Auto pode informací americké televizní stanice Fox6 padá přes 21 metrů. Ve vzduchu se přetočí, ale na spodní část mimoúrovňového křížení dopadá znovu na všechna kola.

Pomoc je na místě brzy, dva svědci přispěchají, aby zkusili řidiče zachránit. Nejspíš jsou sami v šoku, když vidí, že se mu nic vážného nestalo.

Související obsah

"Když dorazila hlídka, našli pick-up na kolech v odstaveném pruhu. Na místě byli dva občané, kteří poskytovali pomoc jedinému pasažérovi," hlásil úřad šerifa.

Související obsah

Nehoda se stala v sobotu ráno u amerického města Milwaukee a zachytily ji dopravní kamery. Řidiče, který byl při vědomí, převezli do místní nemocnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události