Zábava

Jak je to možné? Záhada obřího SUV zapíchnutého v hoře sněhu vyřešena!

Jak je to možné? Záhada obřího SUV zapíchnutého v hoře sněhu vyřešena!
Zdroj: Amy Pentz / Jeff Laudeman / Facebook

Obrovský Jeep Grand Cherokee visí ve vzduchu do půlky zapíchnutý v hoře sněhu. Jeho snímky se v posledních dnech šířily sociálními sítěmi jako virál. A všichni se ptali: Jak je tohle možné? Vysvětlení už je na světě.

Jak se, proboha, Jeep dostal tak vysoko? Může za to jeho šílený řidič, který přehnal svoje hrátky na sněhu? Nebo snad ještě šílenější šofér pluhu, který si nevšiml, že se sněhem hrne i obrovské SUV? Mohl to ve vzteku dokonce udělat schválně?

Takové otázky se hromadily pod fotkami z americké Pensylvánie, které se v posledních dnech šířily internetem. Na TikToku se objevilo dokonce video:

@irvinoaks

Shit happens. ##snowpile

original sound - Zack Legato

Autor záběrů je slušně řečeno šokovaný, stejně jako statisíce dalších lidí, kteří video nebo fotky na internetu viděli. Trochu záhadné a neuvěřitelné kousky prostě na sociálních sítích vzbuzují zájem.

Tato "záhada" už však má vysvětlení. A není tak šokující, jak byste možná čekali. Ukázalo se totiž, že jde o předem plánovaný počin.

Na svědomí ho mají lidé z firmy Marion Auction v pensylvánském Chambersburgu. Společnost se specializuje na dražby a prodej traktorů a další zemědělské techniky. Má tak k dispozici dostatek strojů, které zvládnou zvednout i obří SUV.

Související obsah

Podobnou šou prý její zaměstnanci předvádějí každý rok, když oblast zasype větší vrstva sněhu, píše motoristický magazín The Drive. Chtějí tím upozornit řidiče, aby se věnovali řízení, nejezdili bezohledně a zbytečně neriskovali. Obvykle ale nezapichují svou výstrahu tak vysoko a navíc k ní přidávají ceduli s výchovným vzkazem typu: "Nepište za volantem textovky".

Letos však z nějakého důvodu cedulka chybí. A tak se z Jeepu ve sněhu stala během pár hodin hvězda sociálních sítí. Podle The Drive dokonce tuto srandičku řešily pensylvánské úřady - prý přijali celou řadu hovorů od lidí, kteří si mysleli, že se na místě odehrála nějaká bizarní nehoda.

Související obsah

Pokud se budeme držet původně dobrého záměru celé akce s haldou sněhu, nezbývá než připojit chybějící výzvu pro řidiče: Jezděte opatrně, ať se vám při současných přívalech sněhu nestane něco podobného!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události