Nehoda

V obřím pick-upu předjížděl jako zběsilý. Pak letěl přímo mezi domy

Ford F-150 je nabušený obrovitý pick-up. Silná a odolná mašina. V úvodním videu můžete dobře slyšet jeho burácející motor. A taky vidět, co se může stát, když tuhle potvoru moc rozdráždíte a pak ji nedokážete zkrotit.

Pick-up se žene obytnou čtvrtí, riskantně předjíždí, jako kdyby jel nějaký šílený závod. Pak se za ním jen zapráší. Tahle jízda neměla vítězný konec…

Jednatřicetiletému řidiči se totiž jeho F-150 úplně vymkl. Po několika riskantních manévrech vyjel ze silnice a řítil se jako tank mezi domy.

"Do prd…" pronáší neslušnou, ale výstižnou hlášku šofér, jehož palubní kamera vše natáčí. Když se po pár vteřinách přiblíží do míst, kde pick-up zmizel, je vidět spoušť, kterou za sebou nechal.

Související obsah

Podle policie Ford trefil jiné auto, dostal se mimo vozovku, zboural hydrant a přes chodník se vřítil do zahrad, ve kterých vyryl hlubokou rýhu. Přejel pět pozemků, než narazil do plotu s velkou okrasnou dřevěnou bránou, jejíž sloupy ho převrátily na bok. Dřevěnou konstrukci sundal k zemi.

Zběsilý řidič naštěstí nesrazil žádného chodce a sám vyvázl bez úhony. Byl pouze preventivně převezen do nemocnice, informuje deník Totonto Sun.

"Kdyby se vůz dostal až k domu, nejspíš by ho prorazil a my bychom řešili mnohem vážnější situaci," komentoval incident mluvčí místní policie Peter Leon.

Nehoda se stala minulý týden v kanadském městě Barrie. Policistům bylo hned jasné, že řidič nedodržel předepsanou padesátku. "Ve videu slyšíte tu akceleraci. Je extrémní," podotkl policejní mluvčí.

Související obsah

Řidič teď čelí několika obviněním. Kromě toho, co předvedl za volantem, odmítl dechovou zkoušku a policisté u něj objevili nelegálně drženou zbraň.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události