Požár

Hořící dodávka se řítila na silnici! Policista natočil celé ohnivé drama

Dávejte pozor! křičí policista od svého služebního vozu. Řidič postávající v protisměru utíká ke svému autu, protože do míst, kde před chvílí stál, se cosi řítí. Na scéně se objevuje dodávka s přívěsem - celá v plamenech! Bez kontroly se valí přes silnici, zanechává za sebou ohnivou stopu a mizí ve svahu. Ozývá se náraz. Podívejte se na celé drama na záběrech, které natočil policista přímo během zásahu.

Policie i hasiči přijali hlášení o požáru automobilu. Hlídka, která na místo přijel první, zažila pořádně dramatické okamžiky.

Oním hořícím autem byla dodávka s přívěsem, která vzplála na příjezdové cestě jednoho z domů v klidné části Fayetteville v americkém Arkansasu. Policista dorazil na místo právě ve chvíli, kdy se z příjezdové cesty utrhla a rozjela se jako ohnivá koule přes silnici.

Řidič, který celý výjev sledoval, se musel rychle klidit ze scény. Policista na něj volá, aby se svým autem raději zacouval od plamenů, které za sebou hořící souprava nechávala. Sám s policejním autem rychle couvá a prohlíží si zkázu. Znovu popojíždí a pak vybíhá k požáru, znovu se vrací, aby popadl z kufru příruční hasicí přístroj a vydává se likvidovat spoušť. To už na místo doráží hasiči.

Související obsah

Drama se odehrálo 10. března a policista ho celé natočil na kameru, kterou měl připevněnou na uniformě.

Dodávku podle hasičů zaparkovala na příjezdové cestě parta stavebních dělníků, kteří pracovali na střeše domu. Podle informací místního deníku NWA Democrat-Gazette se přehřál motor a auto začalo hořet. Nakonec selhala převodovka a nezajištěné auto se vydalo na krátkou cestu z kopce přes silnici. To už bylo celé v plamenech.

Související obsah

Hasiči a policisté následně uhasili jak zbytky dodávky, tak plameny na příjezdové cestě a hořící trávu u domu. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Související obsah

"Byl větrný a suchý den, takže se to mohlo snadno zvrhnout," chválil včasný zásah mluvčí místní policie pro televizní stanici 5News. A vyzdvihl práci důstojníka Harrise, který je hlavním hrdinou zveřejněných záběrů. "Než přijeli hasiči, byla to Harrisova one man show. Jsem rád, že naše jednotky zareagovaly tak rychle a mohly tyto plameny uhasit," dodal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události