Nehoda

VIDEO: Moulové se nevešli do garáží. Sledujte, jak demolují půjčenou dodávku

Tahle scénka by se krásně hodila do seriálu Pat a Mat. Dva maníci s vypůjčenou dodávkou najeli do garáží, ale nedošlo jim, že nástavba se pod nízký strop nemá šanci vejít. Předvedli tak neuvěřitelnou scénku, která skončila demolicí auta a proražením kanalizačního potrubí.

U-Haul je americká půjčovna nákladních aut a přívěsů. Z takového zacházení tam určitě nebudou mít radost… Povedená dvojice totiž s jedním z jejich vozů předvedla hodně tragikomickou šou.

S vysokou skříňovou dodávkou se rozhodli vjet do garáží. Že je něco špatně, jim došlo až ve chvíli, kdy začali brousit střechou o trubku visící pod stropem. Řidič zastavil.

Tady šlo ještě katastrofě zabránit. Kdyby zkusili vycouvat, mohli vyváznout sice s poškrábanou střechou, ale bez větší ostudy. Prostě si neověřili výšku vypůjčeného auta, je to sice trapas, ale může se to přeci stát každému.

Související obsah

Jenomže řidič zvolil zcela jiný postup. A nový díl trampot Pata a Mata začíná…

Šofér se snaží dodávku otočit, nástavba však naráží na snížený stop. Znovu. A Znovu. A znovu. Posádka opakovaně mlátí dodávkou o betonovou konstrukci zepředu i zezadu. A jsou to pořádné rány, které drsně hází s autem i se spolujezdcem (nebo snad spoujezdkyní) uvnitř.

Související obsah

Zoufalý závozník po několika tvrdých nárazech vystupuje. V tu chvíli ale začne stříkat hnědá břečka z kanalizačního či pořádně zaneseného požárního potrubí, které vůz prorazil.

Pokusy otočit zapříčený náklaďák pak pokračují a voda stříká všude kolem. Až do okamžiku, kdy řidič uštědří dodávce poslední ránu z milosti… No, podívejte se sami.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události