Agresivní jízda

Agresor v audi ohrožuje řidiče v jižních Čechách. Jeho manévry děsí

Další příklad bezohledné jízdy nám dorazil na redakční mail z jižních Čech - podívejte se na záběry. Řidič ve výkonném Audi RS4 se žene protisměrem a ohrožuje nejen svůj život. Na jeho nebezpečné počínání upozorňují i další řidiči z okolí Trhových Svin.

Plná čára, nepřehledná ostrá zatáčka schovaná pod horizontem, předepsaný rychlost v obci 50 km/h. Nic z toho řidiči šedého Audi RS4 neříká. Předjíždí několik aut v řadě a zbytečně riskuje. Tohle není umění ani frajeřina, to je naprostá pitomost. Nemá situaci pod kontrolou, kdyby z protisměru vyjelo auto, bylo by zle.

Podle všeho jde v okolí Českých Budějovic a Trhových Svin o nechvalně "známou firmu". Auto na záběrech poznalo několik řidičů, kteří mají s riskantními manévry jeho řidiče vlastní zkušenosti.

Související obsah

"Rád bych ho poznal a zeptal bych se ho kde si dělal papíry," poznamenává jeden s šoférů, kterého Audi RS4 předjíždělo podobným stylem. "Pravda je ze jezdí fakt neopatrně předjíždění v zatáčkách atd... Snad mu to bude vycházet i nadále a nikomu neublíží," dodává další.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Agresivní jízda

Důležité Události