Zahraničí

Tom Hanks prodává svůj dům na kolech, provázel ho při natáčení slavných filmů!

Tom Hanks prodává svůj dům na kolech, provázel ho při natáčení slavných filmů!
Zdroj: Profimedia

Herec Tom Hanks prodává svůj legendární stříbrný karavan. Přívěs Airstream používal jako svůj domov při natáčení slavných filmů 24 let. Nyní si ho může pořídit kdokoliv.

Na první pohled je to jen stříbrný přívěs, ale za sebou má jedinečnou historii. Od roku 1993 do roku 2017 doprovázel amerického herce Toma Hankse na většinu jeho natáčení. 

Poprvé ho 65letý herec využil při natáčení snímku Samotář v Seattlu. Od té doby natočil řadu dalších ikonických filmů jako Forrest Gump, Apollo 13, Zachraňte vojína Ryana, Zelená míle, Trosečník nebo Chyť mě, když to dokážeš. Naposledy přívěs Airstream herec využil v roce 2017 při natáčení snímku The Circle.

Zvenku sice vypadá obyčejně, interiér si ale Hanks nechal upravit na míru. Uvnitř je věstavěná kuchyň i koupelna a herec ho vybavil i vlastním nábytkem. Kromě postele nebo pohovky je v obývacím pokoji také elektrický krb, vyjmenovává web Motor1.com.

Teď už se jako hollywoodská hvězda může cítit kdokoliv. Přívěs totiž míří do aukce. Kromě domu na kolech získá kupující také řadu vzpomínkových věcí z Hanksových filmů, například hrníček ze snímku Apollo 13. 

Související obsah

Airstream zamíří do aukce 13. srpna u společnosti Bonhams. Odhaduje se, že by se jeho cena mohla pohybovat v rozmezí 150 až 250 tisíc dolarů (v přepočtu asi 3,3 až 5,4 milionu korun).

Tom Hanks je i v Guinessově knize rekordů. Připomeňte si jeho nejlepší role:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události