Domácí

Ve Žďáru zažili kuriózní podívanou, mohli za ni silničáři a jedno auto

Kuriózní podívanou si teď dopřávají obyvatelé Žďáru nad Sázavou. Během rekonstrukce parkoviště tam stavaři nechali stát jedno zaparkované vozidlo. Zbytek povrchu okolo něj odfrézovali a až teď řeší, co dál.

Na parkovišti ve Žďáru nad Sázavou zůstal stát stříbrný kombík. Silničáři okolo něj silnici vyfrézovali a připravovali se na pokládku nového povrchu. Nikomu nedošlo, že vznikající nové parkoviště by tak mělo jedno parkovací místo se starým povrchem.

Nikdo z místních nechápe, proč auto ještě před začátkem prací nenechali odtáhnout, tak jako se to v podobných případech dělá. Auto má slovenskou poznávací značku, jeho majitel se podle stavebníků zatím k němu nehlásí.

Související obsah

Redakci TV Nova se přitom majitele vozu podařilo kontaktovat během pár minut. Ten je však v současné době na dovolené mimo Česko.

Stavba by měla zpoždění a tak se uvažuje, co dál. Do hry se až teď, na poslední chvíli, po upozornění reportéra TV Nova dostává logičtější řešení.

Související obsah

"To vozidlo bude odtaženo někam, abychom tu práci mohli dokončit," prozradil vedoucí investičního odboru Žďáru nad Sázavou Adam Joura.

Tu a tam se stavařům podaří podobné paskvily. Třeba v libereckých Pavlovicích nechali sloup elektrického vedení v nové silnici. A v Polsku zase stavěli novou dálnici a při jejím propojování se dělníci na obou koncích minuli o 5 a půl kilometru.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události