Kuriozita

Další šílený "stěhovák". Do passatu nacpal gauč, ani se nevešel na silnici

Další šílený "stěhovák". Do passatu nacpal gauč, ani se nevešel na silnici

Proč platit za pronájem dodávky nebo přívěsu, vždyť osobní auto taky zvládne převézt spoustu věcí… Do našeho seznamu "šílených stěhováků" nedávno přibyl tento řidič z Rumunska. Rozhodl se odvézt gauč na zadní sedačce svého sedanu Volkswagen Passat. Na silnici se pak vydal s dokořán otevřenými dveřmi. Policisté pro to neměli pochopení.

Letos na jaře jsme vás informovali o "prvním slovenském doubledeckeru". Vytvořila ho pětice stěhováků, kteří na střechu Fordu Focus naložili celý vrak a s kuriózní soupravou neváhali vyrazit na dálnici. Namířeno prý měli do sběru, ovšem policisté je dojet nenechali:

Související obsah

Že někteří řidiči mají šílené nápady potvrzují i další případy: před rokem třeba policisté v německém Sársku zastavili 55letého šoféra, který v Peugeotu Partner převážel čtyřmetrovou palmu:

Související obsah

Už jsme viděli i paletu cihel na střeše Škody Octavie nebo vířivku velmi naivně připojenou k sporťáku Porsche 968.

Do seznamu teď přibyl řidič z rumunského města Galac. V ulicích ho natočili s velmi zvláštním nákladem - na zadních sedačkách VW Passat měl naložený gauč. Co na tom, že se do auta nevešel? Šofér nechal dokořán otevřené zadní dveře a pak už tam gauč nějak nacpal:

Passat je poměrně velké auto, ale ani jeho šířka přes 180 centimetrů nestačila. Kvůli otevřeným dveřím se šíře skoro zdvojnásobila a naložený sedan se nevešel do jízdního pruhu. To samozřejmě přitáhlo pozornost ostatních řidičů a nakonec i policie.

Jak informovala rumunská televize Digi24, řidič dostal za svůj originální nápad pokutu v přepočtu zhruba 4.500 korun. Navíc dočasně přišel o řidičák. Pronájem dodávky by ho stál určitě méně…


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Kuriozita

Důležité Události