Kuriozita

Další šílený "stěhovák". Do passatu nacpal gauč, ani se nevešel na silnici

Další šílený "stěhovák". Do passatu nacpal gauč, ani se nevešel na silnici
Zdroj: Digi24HD

Proč platit za pronájem dodávky nebo přívěsu, vždyť osobní auto taky zvládne převézt spoustu věcí… Do našeho seznamu "šílených stěhováků" nedávno přibyl tento řidič z Rumunska. Rozhodl se odvézt gauč na zadní sedačce svého sedanu Volkswagen Passat. Na silnici se pak vydal s dokořán otevřenými dveřmi. Policisté pro to neměli pochopení.

Letos na jaře jsme vás informovali o "prvním slovenském doubledeckeru". Vytvořila ho pětice stěhováků, kteří na střechu Fordu Focus naložili celý vrak a s kuriózní soupravou neváhali vyrazit na dálnici. Namířeno prý měli do sběru, ovšem policisté je dojet nenechali:

Související obsah

Že někteří řidiči mají šílené nápady potvrzují i další případy: před rokem třeba policisté v německém Sársku zastavili 55letého šoféra, který v Peugeotu Partner převážel čtyřmetrovou palmu:

Související obsah

Už jsme viděli i paletu cihel na střeše Škody Octavie nebo vířivku velmi naivně připojenou k sporťáku Porsche 968.

Do seznamu teď přibyl řidič z rumunského města Galac. V ulicích ho natočili s velmi zvláštním nákladem - na zadních sedačkách VW Passat měl naložený gauč. Co na tom, že se do auta nevešel? Šofér nechal dokořán otevřené zadní dveře a pak už tam gauč nějak nacpal:

Passat je poměrně velké auto, ale ani jeho šířka přes 180 centimetrů nestačila. Kvůli otevřeným dveřím se šíře skoro zdvojnásobila a naložený sedan se nevešel do jízdního pruhu. To samozřejmě přitáhlo pozornost ostatních řidičů a nakonec i policie.

Jak informovala rumunská televize Digi24, řidič dostal za svůj originální nápad pokutu v přepočtu zhruba 4.500 korun. Navíc dočasně přišel o řidičák. Pronájem dodávky by ho stál určitě méně…


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události