Autoservis

Co dokáže kuna. Troufla si na "nesmrtelný" Highlander a dost ho zřídila

Co dokáže kuna. Troufla si na "nesmrtelný" Highlander a dost ho zřídila
Zdroj: TN.cz

Dejte si fakt pozor na kuny, varuje pražský majitel Toyoty Highlander. Jeho velké SUV si totiž kuna pořádně podala, jak dokládají obrázky zveřejněné na sociálních sítích.

Vyžrané díry v krytu motoru, vyrvané a vykousané těsnění kolem střešního okna. To je výsledek řádění nezvaného hosta, kterým podle všeho byla kuna. "Že jí bude chutnat i těsnění kolem střešního okna, tak tím mě fakt dostala," přiznává majitel Toyoty Highlander, kterou si kuna pořádně podala.

"Řekl bych, že nebyla ani tak vyhládlá, ale spíš vzteklá," dodává muž, který nám poskytl svoje fotky.

Zdroj: TN.cz

​Bydlí v pražských Bohnicích a do lesa to nemá daleko, na nezvané návštěvy je tak už docela zvyklý. Kuny mu občas lezou i do izolace domu.

Související obsah

​Útok na jeho Highlandera, který má pověst nezdolného auta, ho ale i tak překvapil. Nezabraly ani klasické triky –⁠ vůně na WC a chlupy ze psa.

Související obsah

​Jeho příspěvek na facebooku hned rozproudil debatu o tom, co proti kunám zabírá. Někomu pomohly lidské vlasy zabalené v silonce, někomu právě voňavé kuličky na WC nebo pepř. V dalších případech zabral až elektrický, ultrazvukový plašič kun nebo odpuzující sprej na ochranu kabeláže. Jiní řidiči si ale zoufají, že jim nepomohlo prostě nic.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události