Zábava

Cena náhradní baterie ho rozzuřila. Tak svoji Teslu raději vyhodil do vzduchu

Cena náhradní baterie ho rozzuřila. Tak svoji Teslu raději vyhodil do vzduchu
Zdroj: YouTube: Pommijätkät

Drsný vzkaz americké automobilce Tesla zrežíroval finský youtuber Tuomas Katainen. Chtěl dát najevo, že není spokojen s kvalitou svého elektromobilu ani s cenou náhradní baterie. A udělal to pořádně hlasitě. Dynamitem.

Není radno naštvat Fina. Automobilce Tesla se to podařilo a drsná pomsta finského youtubera Tuomase Katainena oběhla svět.

Fin si svůj elektromobil Tesla Model S z roku 2013 nejprve celkem pochvaloval, postupně se ale začaly objevovat podivné chybové hlášky. Vygradovaly odtahem do servisu, kde elektromobil strávil zhruba měsíc.

Výsledek? V servisu zjistili že bude třeba vyměnit celou baterii. Jenomže osmiletá záruka právě vypršela a Tuomas by tak musel zaplatit novou baterku sám… Cena ho šokovala: Výměna by stála 20 000 eur, v přepočtu víc než půl milionu korun.

Související obsah

​Jasně, youtuber mohl auto prodat, ale to by asi nebylo dostatečně okázalé. On chtěl do světa vyslat hlasitý vzkaz, který by ukázal, jak ho Tesla naštvala.

Katainen našel opuštěný lom, pozval pár kámošů, elektromobil ověsili 30 kilogramy dynamitu a vyhodili ho do vzduchu. Ještě před výbuchem k němu z vrtulníku přihodili i figurínu s obličejem Elona Muska, kterou posadili za volant. 

Jako youtuber Tuomas tuhle pompézní a dost nákladnou pomstu samozřejmě kompletně zdokumentoval. "Nic z toho nezbylo," radoval se po explozi. Asi mu to stálo za to… Podívejte se:

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události