Za volantem

Drsná čelní srážka. Policisté jen zoufale houkali, řidič vletěl přímo do nich

Stříbrná mazda se řítí přímo na policejní auto, hlídka nevěří svým očím, narychlo spouští sirénu, ale střetu už nezabrání. Podívejte se na záběry podivné srážky natočené přímo z paluby policejního auta.

Palubní kamera zachytila okamžiky, které těsně předcházely čelní srážce na křižovatce uprostřed města Middleton v americkém Wisconsinu. Řidič světlého sedanu značky Mazda si tam minulý týden "vyšlápl" na mohutný policejní Interceptor postavený na základech velkého SUV Ford Explorer.

Záběry přímo z kabiny policejního auta ukazují, jak hlídka přejíždí křižovatku a pak zděšeně zastavuje, protože se proti ní v protisměru řítí jiné auto.

Nejprve to vypadá, že se mazda vyhne, ale pak to její řidič neomylně napálí přímo do policistů. Těm už nepomohla ani narychlo zapnutá siréna. Následuje třeskutá srážka.

Proč řidič mazdy předvedl takto "sebevražedný" manévr? Podle informací televizní stanice WMTV byl opilý, což v pondělí potvrdilo i policejní oddělení v Middletonu. Zároveň uvedlo, že oba policisté v autě byli při srážce lehce zraněni a museli být ošetřeni v nemocnici.

​Šestadvacetiletý řidič mazdy byl v autě sám a podle policie má vážnější zranění, která ho ale neohrožují na životě. Za způsobení nehody pod vlivem už byl obviněn.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události