Domácí

Policejní meloušek? Fotka zachycuje služební vůz naložený stavebním materiálem

Služební auto policie s otevřeným kufrem, naložené stavebním materiálem. Tahle fotka z pražského provozu teď koluje internetem. A lidé vtipkují, že si policisté odskočili na melouch nebo vezli materiál k rekonstrukci služebny. Jenže pravda je prý úplně jiná.

Jeden balík s polystyrenem narvaný na zadních sedačkách, druhý vyčuhuje z provizorně zajištěného kufru. Takhle "vybavená" policejní auta běžně nejezdí. Fotky kolují internetem a převzala je i stránka věnovaná dopravním přestupkům.

Fotky se dostaly až k vedení pražské policie a to začalo zjišťovat, cože to hlídka ve službě prováděla. Průšvih se nakonec nekoná. Policisté dostali hlášení o stavebním materiálu, který se povaloval na Pražském okruhu. A to v rychlejším pruhu ve směru k letišti. Zřejmě spadlo několik balíků polystyrenu z projíždějícího kamionu.

Související obsah

​"Hrozilo velké nebezpečí, že někdo z účastníků silničního provozu do balíků najede," vysvětlila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Hlídka balíky rychle naložila a odvezla z okruhu. Policisté s naloženým autem vyrazili zpět do Prahy a tam se stavebního materiálu zbavili. Prý ho vyhodili do kontejneru na tříděný odpad.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události