Za volantem

Agresivní řidič za volantem. Hnal se přes plnou čáru, ohrozil několik lidí

Agresivní řidič tmavého vozu značky Opel ohrozil v pondělí ráno hned několik lidí na frekventované silnici u Zábřehu na Moravě. Podívejte se na záběry jeho šílené jízdy.

Řidič vozu Opel nejspíš hodně spěchal, nedokázal totiž udržet nervy na uzdě a počkat si, až bude moci předjíždět. Místo toho se hnal přes plnou čáru a ohrozil několik posádek v protisměru i v pruhu, do kterého se pak bezohledně cpal zpátky. Nakonec jel uprostřed silnice a auta v obou směrech se mu musela klidit z cesty.

"Původně jsem to nechtěl vůbec řešit, ale pak si člověk uvědomí, že mu takový bezmozek může vzít rodinu," popisuje jeden z ohrožených řidičů, který incident natočil na palubní kameru a video poslal do redakce TN.cz.

Související obsah

​"Kdyby předjel pouze mě přes plnou čáru, tak čert to vem. Ale on kvůli pár vteřinám ohrozil několik protijedoucích vozidel, i když je měl krásně ve výhledu. Každý může udělat chybu, ale tohle nemá na cestě co dělat," dodává autor videa k situaci, která se odehrála v pondělí ráno u Zábřehu na silnici první třídy směrem na Olomouc.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Za volantem

Důležité Události