Ministerstvo zdravotnictví chce posunout věkový limit povinných lékařských prohlídek pro neprofesionální řidiče, a to z 65 na 70 let. Resort zdravotnictví tvrdí, že aktuální přístup není správný a že současná věková hranice kontroly už nemá žádné odůvodnění.
Červenec roku 2023. Senior vyjel z parkoviště a naboural do zdi, na místě zemřel. Stejný rok, ale říjen. Senior naboural v plné rychlosti na mokré vozovce do stromu, letecky byl převezen do nemocnice, spolujezdkyně zemřela. Ačkoliv přibývá nehod s účastí řidičů seniorů, ministerstvo zdravotnictví se rozhodlo zvýšit věk, kdy musí řidiči na preventivní prohlídku.
V současnosti musí čeští řidiči na povinnou lékařskou prohlídku v 65 letech, poté v 68 letech a následně každé další dva roky, aby si řidičský průkaz udrželi. Nově budou senioři chodit na preventivní prohlídky kvůli řízení až v 70 letech.
"My spíš apelujeme na tu osobní individuální zodpovědnost každého člověka, aby skutečně v čase sledoval, jak se mění ten jeho zdravotní stav. Rámovat tu způsobilost řídit motorové vozidlo nějakým věkem, který platí univerzálně pro všechny, není správný přístup," prohlásila ředitelka odboru zdravotní péče na ministerstvu zdravotnictví Venuše Škampová.
"Těch 70 let není nic, co by bylo v rámci Evropy ojedinělé. Máme tady státy jako například Německo a Rakousko, ať nechodíme daleko, které nemají zdravotní prohlídky vůbec," srovnal mluvčí ministerstva dopravy František Jemelka.
"Otázka je, jestli senioři chodí na preventivní prohlídky, ale toto je otázka celé populace, ne jen seniorů," vyjádřila se poslankyně a členka zdravotnického výboru Karla Maříková (SPD).
Podle opozičního hnutí ANO je to ale pouze pocitové rozhodnutí ministra zdravotnictví. "Myslím, že je to typické rozhodnutí pana ministra na základě pocitu. Já jsem neviděl žádná tvrdá data o tom, aby došlo ke snížení nebo zvýšení věku pro preventivní kontroly," ujasnil stínový ministr zdravotnictví Kamal Farhan (ANO).
"Jestli v 65 nebo v 70, já bych v tom zas tak velký rozdíl neviděl. Myslím si, že limitující jsou jiné věci, a to jsou některé celkem běžně se vyskytující choroby, jako je diabetes či kardiovaskulární choroby," řekl Předseda společnosti pracovního lékařství Milan Tuček. Výhodné by to prý bylo i pro praktické lékaře, kterým by odpadla administrativa.
Loni bylo v Česku asi 95 tisíc nehod, senioři jich způsobili 14 669. Zatímco v roce 2012 senioři způsobili zhruba 11 procent dopravních nehod, v roce 2020 už to bylo přes 14 procent. Nejhorší byl pak rok 2022, to senioři způsobili téměř 16 procent nehod.
Senioři ale jsou, co se týče zavinění dopravních nehod, až na druhém místě. Nejčastěji v posledních letech podle statistik dopravní nehody způsobují lidé ve věku 45 až 54 let. To srovnání můžete vidět tady. Od roku 2022 je na prvním místě v žebříčku viníků dopravních nehod právě ta věková kategorie 45 až 54 let.