Zábava

Ve stodole našli poklad - stará sportovní auta za miliony korun!

Ve stodole našli poklad - stará sportovní auta za miliony korun!

Už se to zase stalo, v zapomenuté stodole v Mexiku se našel automobilový poklad, který musí rozbušit srdce každého automobilového fanouška. Pro ty ostatní je to nález za desítky milionů korun.

Jeden by si myslel, že to jsou jen takové ty příběhy pro novináře, protože se čas od času opakují, ale ona je to vážně pravda. Právě teď se totiž objevily tyto fotografie, které jasně dokazují, že kdesi ve stodole, nebo hangáru, v Mexiku se objevil tenhle poklad. Sbírka aut, na které se třicet let jenom práší.

Staňte se fanoušky naší facebookové stránky!


Fotky zveřejnil jistý Vince Hernandez, což je člověk, který zasvětil svůj život objevování starých aut a jejich následné renovaci. A pak výnosnému prodeji, samozřejmě. Podle všeho je tohle nález někoho, kdo si Hernandeze pozval, aby se podíval a ohodnotil jejich stav a cenu. Nebude to zrovna nic levného, protože jen na fotkách jsou takové skvosty jako Lamborghini Countach LP400 S, který byl vyroben pouze v 237 exemplářích (1978-1982), Porsche 911 Speedster Roadster 1989 co najelo pohých 65 kilometrů, původní Ford Shelby GT500 1967, Ferrari 400, Lamborghini Espada, Buick GSX, Dodge Charger s motorem Hemi či Cadillac Series 62. Všechna auta pochází z let 1960-1980 a prý jich je tam hromada dalších, která jen nebyla vyfocena.


Tento nález je opravdovou senzací a uvidíme, co se bude dít dál. Jako nejpravděpodobnější se jeví prodej všech aut na některé z velkolepých aukcí, ale výnosnější by rozhodně bylo část sbírky prodat v aktuálním stavu a získané peníze investovat do renovací zbývajících aut, a tak jejich cenu maximálně vyšponovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zábava

Důležité Události