Audi

Audi pro mladé zákazníky už má cenovku. 584 tisíc za tříválec

Audi pro mladé zákazníky už má cenovku. 584 tisíc za tříválec

Audi říká, že ho navrhli mladí návrháři pro mladé zákazníky. SUV do města křížené se sportovním autem, jakkoliv to zní nesmyslně... Je to crossover jako vyšitý a bude se prodávat jako teplé housky.

Audi na jaře na autosalonu v Ženevě představilo nový model Q2 a nyní se tohle auto dostává i do prodeje. Už nyní si ho můžete zamluvit a rovnou vám říkáme, abyste byli při objednávání obezřetní, protože na výběr je tolik motorů, výbav a příplatkových položek, že by se z toho jednomu zatočila hlava.

 

Nabídka Audi Q2 je rozdělená na tři základní linie – Q2, Sport a Design. Stejně jako u příbuzného Seatu Ateca je i tady základem nabídky litrový tříválec TSI o výkonu 116 koní. Zaplatí za něj 584 900 Kč, ale vřele doporučujeme zvážit připlatit dalších 67 600 Kč za pakte Lifestyle, díky kterému má auto šestnáctipalcová kola, vyhřívaná přední sedadla, tempomat, parkovací senzory, rádio se sedmipalcovým displejem, bluetooth, multifunkční sportovní volant a taky systém Audi pre sense fron, který umí zabránit srážce, případně zmírnit její následky.

V nabídce bude ještě benzínový motor 1,4 TFSI COD se systémem deaktivace válců s výkonem 150 koní, mimořádně oblíbené turbodiesely pak budou tři, a to 1,6 TDI/116 koní, 2,0 TDI/150 koní a 2,0 TDI/190 koní. Kromě verzí s pohonem předních kol jsou k dispozici také varianty s pohonem všech kol quattro a variantou k manuální převodovce je dvouspojková převodovka S tronic (v závislosti na motoru sériově, nebo za příplatek 57 000 Kč). Vrcholná verze Audi Q2 2.0 TDI 190 koní S tronic quattro pak stojí 899 900 Kč.


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události