Anketa

Na Zlatý volant přijede dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen

Na Zlatý volant přijede dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen

Čtyřicáté výročí ankety Zlatý volant pro nejlepší české jezdce bude mít vzácného hosta. Přijede dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

Výsledky ankety, ve které samotní fanoušci vybírají nejlepší tuzemské jezdce uplynulé sezony, budou vyhlášeny při jubilejním Zlatém večeru motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově. A nebude chybět dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen. Setká se také s motoristickými fanoušky a zapózuje s nimi pro společný snímek.

Při této příležitosti uvolňuje pořadatelská agentura SPORT-PRESS do prodeje limitované množství padesáti GOLD vstupenek. „Stali jsme se hrdým partnerem galavečera, což ocení právě zejména zájemci o GOLD vstupenky, které jsou zajímavě cenově zvýhodněny,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozornil Jiří Volovecký.

DOPORUČUJEME: Soukromá sbírka relikvií Michaela Schumachera

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události