Subaru

VIDEOTEST: Jedno z mála SUV, kde nejde jen o to jak vypadá ve městě

Má pohon všech kol, silný motor, nezaměnitelný projev a závodní rodokmen. Přestože už Forester Turbo není tak ostrý jako dřív, pořád je to výtečné auto.

Móda SUV mě úspěšně míjí. Dobře postavený kombík nabízí stejný vnitřní prostor a o kus lepší jízdní vlastnosti, o schopnostech v terénu se některé automobilky ani nemají potřebu zmiňovat a raději vám s přehrávaným nadšením popisují jak snadné je spárovat s autem deset mobilů a tři notebooky, a jak si můžete měnit osvětlení kabiny od bílé až po černou. Nebo tak něco. Něco, co mě vlastně vůbec nezajímá.

Jenže jsou i SUV, která si zalouží respekt. Dovolil bych se je rozdělit do dvou skupin... V té první jsou obrovské těžké obludy úspěšně ohýbající fyzikální zákony (hotlap s Audi SQ7 na okruhu v Mostě) a v té druhé auta co nezapomněla z čeho vzešla. A do ní patří i Forester.

DOPORUČUJEME: Podívejte se i na naše další videotesty!


Přestože už ve verzi Turbo není tak ostrý jako první generace a i když dokáže hezky odfiltrovat nerovnosti silnice, pořád si zachovává svoji tvář. Takže za to palec nahoru. Jeho přeplňovaný boxer vám připomíná že Subaru si jde dál svou cestou a pohon všech kol je nekompromisní a samozřejmý. A to platí nejen o technice, ale i o celé jeho povaze. Nedělá kompromisy, nesnaží se zalíbit každému, ale právě v tom je jeho síla. 


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU 

Jan Červenka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Subaru

Důležité Události