Alfa Romeo

Už teď si můžete objednat nejočekávanější SUV roku 2017!

Už teď si můžete objednat nejočekávanější SUV roku 2017!

Alfa Romeo začala prodávat svoje SUV. Zatím jen v základní motorizaci, tedy s přeplňovaným benzínovým čtyřválcem, pohonem všech kol a automatickou převodovkou.

Když vloni Alfa Romeo neočekávaně ukázala svoje nové SUV, spadly ostatním automobilkám hračky do kanálu. Tedy obrazně řečeno, samozřejmě. Nové Stelvio je totiž krásné, prý na poměry SUV i dobře jede a kromě obyčejných motorů v něm bude i dvěma turby přeplňovaný šestiválec od Ferrari, se kterým dá Stelvio stovku za 3,9 s!!! Mazec? Čekali byste snad od 510 koní a 600 Nm něco jiného?


DOPORUČUJEME: Alfa Romeo představila nové SUV. Vypadá božsky!


Jenže Stelvio, které si můžete objednat, tak ostré není. Jde o takzvanou First Edition a v ní jen jeden motor - přeplňovaný benzínový dvoulitr s výkonem 280 koní a točivým momentem 400 Nm. Ale jízdní parametry zní zajímavě... Zrychlení na stovku za 5,7 s a maximální rychlost 230 km/h nikoho určitě neurazí, stejně jako pohon všech kol a osmistupňový automat. I výbava je slušná - elektricky nastavitelná vyhřívaná sedadla, navigace, asistenční systémy, dvacetipalcová kola, bi-xenony... Cena v ČR zatím nebyla zveřejněna a zatím nevíme ani kolik aut Alfa Romeo v rámci First Edition vyrobí.

DOPORUČUJEME: 21 aut, která stojí za to si v letošním roce koupit

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události