Hyundai

Hyundai i30 kombi: Chalupáři těšte se, má větší kufr než Octavia!

Hyundai i30 kombi: Chalupáři těšte se, má větší kufr než Octavia!

Když Hyundai zveřejnil první ještě lehce tajemnou siluetu i30 kombi, tak jsme jen otevřeli pusu. Oni okopírovali CLA Shooting Brake? Teď už jsou na světě další fotky a informace!

Začněme trochu úsměvně, s odkazem na titulek. Pro většinu řidičů je sice důležitější jak jejich auto jede, kolik stálo a jakou má spotřebu, ale víte jak to je, velikost kufru je takový ten oblíbený hospodský trumf a, tramtadadá, Hyundai i30 kombí má o dvanáct litrů větší kufr než faceliftovaná čtyřoká Octavia! Konkrétně je to 602 litrů, po sklopení zadních opěradel se pak kufr zvětší až na 1650 l. i30 kombi je taky bezmála o pětadvacet centimetrů delší než i30, ale za to může prodloužený zadní převis.
 

DOPORUČUJEME: Huyndai i30 - korejský je jen znáček na kapotě

Výroba nové i30 kombi začne v Nošovické továrně v květnu letošního roku a vzápětí půjde i30 do prodeje. Premiéru si ale odbude na autosalonu v Ženevě. Předpokládáme, že právě tam se dozvíme i další informace, zatím se musíme spokojit s tím, že Hyundai i30 kombi bude v prodeji s benzínovým litrovým tříválcem 1.0 T-GDI (120 koní) nebo čtyřválcem 1.4 T-GDI (140 koní), vyznavači nafty pak budou mít k dispozici 1,6 CRDi (110 koní). 

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU


Hyundai slibuje velkorysou bezpečnostní výbavu zahrnující přednárazový systém, asistenta pro automatickou jízdu v pruzích, nebo třeba automatické přepínání dálkových světel. To vše pak za atraktivní cenu, ale na ni si musíme ještě pár dní počkat...

DOPORUČUJEME: Špionáž - Hyundai testuje finální podobu sportovní verze i30

 
  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Hyundai

Důležité Události