Chevrolet

Americké kladivo na evropská sportovní auta. TO JE MASAKR!

Americké kladivo na evropská sportovní auta. TO JE MASAKR!

Možná jste to nevěděli, dost možná by vás to ani nenapadlo, ale Chevrolet Camaro ZL1 dal Nordschleife za 7 minut a 29 vteřin. A verze 1LE bude ještě rychlejší!

Čas na Nordschleife je sice mnohými zpochybňován, ale fanatiky je ostře sledovaný. A Chevrolet Camaro ZL1 tam zajelo hodně, ale hodně rychle. S kompresorem přeplňovaným osmiválcem co má 659 koní a 880 Nm tam zmasakrovalo navzdory své velikosti spoustu evropských sportovních aut. Jenže ani to Chevroletu zcela evidentně nestačilo... A v prodeji je nyní Camaro s paketem 1LE! Opravdové kladivo na evropská sportovní auta, navíc za neskutečnou cenu.


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU


Víc koní? Ne, to nebylo potřeba! Kila dolů? Ano, to je ta správná cesta! Dieta znamenala šedesáti kilogramovou úsporu. A taky tady máme nově naladěný podvozek s adaptivními tlumiči, vylepšenou aerodynamiku, zadní křídlo z karbonu, účinější chlazení a širší kola. Ve výsledku to podle Chevroletu znamená, že na testovací trati v Milfordu je Camaro 1LE rychlejší o tři vteřiny než „běžný“ model, takže si umíte asi představit, jaký masakr to bude na Nordschleife. A to vše za předpokládanou cenu 70 tisíc dolarů, tedy jen těžko uvěřitelných 1,8 milionu korun.

DOPORUČUJEME: Camaro postavené speciálně pro golfové trávníky

DOPORUČUJEME: Video - Bouračky na Nordschleife

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události