Autosalon ženeva

Ženeva už je otevřená pro veřejnost, udělejte si výlet!

Ženevský autosalon je už otevřený i pro veřejnost. Tady jsou důvody, proč byste ho měli navštívit!

1. Po dlouhé době je to autosalon kde to není všechno jen o elektromobilitě a autonomním řízení. Naopak, k vidění je spousta extrémních aut a strojů malosériových značek.

2. Dvě hlavní haly hostí všechny hlavní novinky a dají se v pohodě projít za jeden den i s tím, že si do aut sednete. V dalších halách jsou připojené doprovodné výstavy, ale ty klidně můžete oželet.


DOPORUČUJEME: Auta, které stojí v Ženevě rozhdoně za vidění


3. Na autosalon přeběhnete z letiště po svých. A na parkoviště sjedete hned z dálnice.

4. Celkově je na autosalonu v Ženevě vystaveno víc jak 900 aut a představuje se 180 vystavovatelů. Čeká na vás 148 oficiálních premiér.


DOPORUČUJEME: Nejhezčí SUV v Ženevě není Alfa Stelvio, ale Range Rover Velar!

5. Většina vozů je otevřených a můžete si je vyzkoušet. Máte šanci je vidět pěkně zblízka, navíc dostanete spoustu informací přímo na místě.


Ženeva živě: Alpine A110 - už jsme v ní seděli. Co se nám líbí a co nám vadí?

JAK SE TAM DOSTAT A KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?
Otevírací doba pro veřejnost: 9. až 19. března, pondělí až pátek 10:00 - 20:00 hod., sobota a neděle 9:00 - 19:00 hod. Vstup je 16 švýcarských franků (cca 400 Kč) pro dospělé, děti a důchodci zaplatí 9 franků (230 Kč). Při návštěvě po čtvrté hodině odpoledne se platí poloviční vstup.

Do Ženevy v pohodě dojedete autem - z Prahy jedete pořád po dálnici a je to tisíc kilometrů a deset hodin. Potřebujete dálniční známku pro Švýcarsko a Rakousko.Pohodlnější je samozřejmě letět, navíc autosalon je hned vedle letiště. Letenky pořídíte od 3500 Kč. Co se ubytování týče, Ženeva je v době autosalonu proklatě drahá, a tak doporučujeme bydlet ve Francii a na autosalon dojíždět autem nebo vlakem. Ubytování pořídíte od 800 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události