Škoda

Podívejte se, jak bude vypadat interiér elektrické Škodovky!

Podívejte se, jak bude vypadat interiér elektrické Škodovky!

Premiéra konceptu elektromobilu Vision E se blíží mílovými kroky. Škodovka pustila dvě skici, na kterých ukazuje, jaký bude mít Vision E interiér.

Jak už víte, Škodovka představí na autosalonu v Šanghaji studii vozu s čistě elektrickým pohonem. Futuristický design nese znaky nového designového jazyka pro budoucí elektromobily, kdy nová platforma umožňuje nová řešení interiéru. Koncept bude mír proti sobě otevírané dveře a chybí mu sloupek B, což ale zůstane výsadou jen konceptu a sériové auto bude mít konveční řešení.
 

DOPORUČUJEME: Toto je nový elektrobil od Škodovky. Do roku 2025 jich bude dalších pět!

Zato interiér sám o sobě by mohl být podobný tomu co vidíte na obrázkách. Uprostřed palubní desky se nachází centrální dotykový displej, na kterém si mohou řidič a spolujezdec přečíst všechny informace a ovládat důležité funkce a služby Škoda Connect. Všimněte si, že auto jako elektromobil (baterie jsou v podlaze) nemá středový tunel, což má zásadní vliv na řešení prostoru.


DOPORUČUJEME: Škodovka je na vlně - může si dovolit vyplácet zaměstnancům tučné prémie. Víte kolik v Mladé Boleslavy berou?


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události