Ferrari

Prodeje ferrari stále rostou, hlavně těch s dvanáctiválcem!

Prodeje ferrari stále rostou, hlavně těch s dvanáctiválcem!
Zdroj: Ferrari

Ferrari navyšuje prodejní cíle. O její dvanáctiválcové modely je mimořádný zájem!

Italská automobilka sice neprodává levná auta, ale rozhodně si na zájem o svoje model nemůže stěžovat. Za první tři měsíce prodala 2003 aut a nárůst prodejů tvoří 6,4 procenta. Největší zájem je o dvanáctiválce, tady je nárůst víc jak padesátiprocentní! Automobilka počítá s tím, že letos prodá 8400 aut.


MÁTE RÁDI AUTA? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

Je to až bizardní, že v době, kdy ostatní značky mluví o tom jak chtějí masivně elektrifikovat, tak Ferrari eviduje obrovský zájem o modely s dvanáctiválcovým motorem. Ano, řeč je hlavně o GTC4Lusso, 690koňovém GT, které se umí rozjet až na 335 km/h. Mimořádný úspěch sklidila i limitovaná verze LaFerrari Aperta, naopak verze s osmiválcem mírně stagnují.


DOPORUČUJEME: Šéf Ferrari slíbil, že budou dál vyrábět atmosférické dvanáctiválce. Má to ale jeden háček...


DOPORUČUJEME: Policejní škodovky jezdí po celém světě - VELKÁ FOTOGALERIE 

Jak se navíc ukazuje, tak zájem o Ferrari je celosvětový. V Evropě, Africe a na Středním východě jsou nárůsty prodejů o devět procent, v Americe jsou to čtyři procenta a Asue hlásí tři procenta. Ferrari však nehodlá nijak navyšovat výrobu, snad jen v případě, že se dočkáme úplně nové modelové řady. Ne, SUV nečekejte, řeč je o malém základním modelu, nebo o velkém sedanu ve stylu Porsche Panamera. Vy byste hlasovali pro který model?


DOPORUČUJEME: Náš videotest - podívejte se, jak jezdí Porsche Panamera!


 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ferrari

Důležité Události