BMW

10 novinek od BMW, které stihneme do konce roku 2018

10 novinek od BMW, které stihneme do konce roku 2018
Zdroj: Facebook

Nedávno jsme psali, že od roku 2018 BMW začně měnit svoje modely. Jenže pozor, zároveň stihne do konce roku 2018 představit hned 10 nových modelů!

Řada 3

Upřímně řečeno, tohle auto BMW už nutně potřebuje. Je tady nové éčko, ale taky nová pětka, a stávající trojka se trochu smutně krčí v koutě. Nový model se designově inspiruje právě pětkou, dostane spoustu odlehčených dílů na podvozku i karoserii a máme se prý těšit i na ryze elektrický model. Hm. My se daleko víc těšíme na M3!
 

Z4
Psali jsme o ní nedávno. Nové BMW Z4 se bude nejspíš jmenovat Z5 a ukážou nám ho už v srpnu na Pebble Beach v Kalifornii. Bude mít identiský podvozek s Toyotou Supra, BMW se s ním vrací k tradiční plátěné střeše a o pohon zadních kol se budou starat čtyř a šestiválcové motory s výkonem od 200 do 300 koní.


DOPORUČUJEME: Kvůli BMW Z4 (Z5) prodáte ledvinu. Víme, jak bude vypadat

M5
Bude mít výkon přes 600 koní a točivý moment cca 700 Nm, ale taky vypínatelný (!) pohon všech a prý dokáže zrychlit na 100 km/h za 3,5 vteřiny. Ostrá verze pětkové řady se představí už na podzim ve Frankfurtu, pod kapotou bude čtyřlitrový motor V8 se dvěma turbodmychadly.


DOPORUČUJEME: Všechno co potřebujete vědět o nové M5! + VIDEO jak jezdí bokem

i8 Roadster
Hybridní supersport, který je teď v ČR hodně populární díky „drobné“ nehodě policie, si na začátku příštího roku odbude facelift a společně s ním přijde i dlouho očekávaná verze bez střechy. Podle všeho půjde o provedení Targa. Kombinace benzínového tříválce 1,5 l s elektromotorem zůstane, jen bude mít o trošku větší výkon,
 

6 GT
Vzpomínáte si ještě, jak vypadá pětkové BMW GT? Cože? Vy taky ne? No a protože takových je nás evidentně většina, tak BMW nahradí Grand Tourismo úplně novým autem s označením 6 GT. Jestli máme dobré informace, pak bude v druhé polovině příštího roku.

DOPORUČUJEME: Potvrzeno, BMW vyrobí ultimativní verzi BMW M2 GTS. Tohle auto bude senzace!


X2
Samozřejmě, že i BMW prodává SUV, a tak stejně jako Mercedes či Audi chce mít tuhle varinatu postavenou na každé platformě. Jak asi tušíte, my si o tom myslíme svoje, ale je fér to tady zmínit. Takže nová malá X2 bude už v příštím roce, na platformě X1, tedy s pohonem předních nebo všech kol. A dokčáme se jí ještě letos.

X3
Jenže řeště před X2 přijede X3! Bude větší, ale taky lehčí, bude mít nový podvozek s pohonem všech kol, a taky se dočkáme (úplně zbytečné) verze X3 M s výkonem cca 400 koní, kterému věštíme zářnou budoucnost.


X4
Pozor, sourozencem pro X3 bude i nový model X4. Netušíme, jestli se v tom vyznají alespoň u BMW, ale budeme věřit, že ano.


DOPORUČUJEME: BMW připravuje do výroby nový elektromobil iNext


X5
těžko věřit, že první BMW X5 se představilo už před... 18 ROKY! Letí to, co? Příští rok nás čeká už čtvrtá generace i když designově se toho moc nezmění, tak pod kapotou bude úplně nová technika.


X7
Když má Mercedes GLS a Audi Q8, tak BMW přece nebude pozadu, že? Na podvozku sedmičkové řady se chystá luxusní SUV, které by se mělo směle měřit s Range Roverem, který pro nás osobně ale pořád zůstává tím jediným akceptovatelným těžkotonážním SUV. 

LÍBIL SE VÁM TENTO ČLÁNEK? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události