BMW i8

První pořádná fotka nabouraného policejního BMW i8 je podvrh!

První pořádná fotka nabouraného policejního BMW i8 je podvrh!
Zdroj: Facebook

Pozor, na internetu se objevila „první fotka nabouraného policejního BMW i8.“ Nevíme sice, kdo si dal tu práci, ale je to fotomontáž!

Nabourané policejní i8 vzbudilo spoustu otázek a spekulací, zatím oficiální (a snad i pravdivá) verze je ta, že řídil policista, který kvůli náhlé zdravotní indispozici ztratil kontrolu nad vozem a havaroval. On i jeho spolujezdec (zástupce hradního protokolu Vladimír Kruliš) utrpěli vážná zranění, oba jsou nadále v péči lékařů. Nabourané BMW i8 je dál v rukou GIBS, která nehodu vyšetřuje.

DOPORUČUJEME: Nabourané policejní BMW nejspíš skončí ve šrotu

Přestože mají bezpečnostní složky celou sérii fotografií havarovaného vozu přímo z místa, tak na internet unikla jen jedna - přestože hasiči fotky nehod běžně zveřejňují, tak v tomto případě drží kolegiálně basu. Je na ní vidět jen bok auta a vystřelené airbagy, o tom jak vypadá zbytek auta se jen spekuluje.


DOPORUČUJEME: Vše co potřebujete vědět o policejním BMW i8. Kolik jede, za jakých podmínek ho BMW půjčilo a další...

Zdroj: AKTU.cz


Nyní se na internetu objevila další fotka, kde je havarované auto celé. Na první pohled to vypadá přesvědčivě, ale na ten druhý... Nesedí polepy, nehraje pár stínů... a hle, ona je to fotomontáž. Našli jsme totiž původní fotku, která pochází z aukce (odkaz ZDE), která nějakému hračičkovi posloužila jako základ pro vcelku zdařilou fotomontáž.


ZAPARKUJTE SMYKEM U NÁS NA FACEBOOKU!


  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události