Zábava

Redaktora autoTN.cz svezl profi závodník rallye! VIDEO z kabiny

O tom, že ostré závodní tempo na nezpevněných cestách je adrenalinový zážitek, se na vlastní kůži přesvědčil reportér autoTN.cz Jakub Deml. V italské Vallelunze ho v závodní Fabii svezl profesionální rallye jezdec Freddy Loix!

Štábu TN.cz se naskytla jedinečná příležitost svézt se v rallyeovém speciálu Škoda Fabia R5. A nešlo o žádnou rekreační vyjížďku! Za volantem seděl zkušený belgický rallye závodník Freddy Loix a na šotolinové trati v italské Vallelunze ukazoval, co umí. A ne nadarmo se mu přezdívá "Fast Freddy"!

Stánek Škody Motorsport se v Itálii neobjevil zcela náhodou, možnost svezení v závodním speciálu byla v rámci akce, která probíhala na nedalekém závodním okruhu. Tam měli novináři vůbec poprvé možnost otestovat novou Škodu Octavii RS 245, tedy nejsilnější octavii všech dob. Na její test se zde můžete těšit již brzy!

DOPORUČUJEME: Potvrzeno: VW končí ve WRC. Je teď na řadě Škoda motorsport?

Zpět ale do kokpitu závodní Fabie R5. Reportér TN.cz si jízdu se zkušeným závodníkem evidentně užíval, což je zaznamenáno díky kameře umístěné v kokpitu vozu. Na záznam celé jízdy se můžete podívat ve videu v úvodu článku!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události