Seat

Začněte šetřit, Seat Arona by se vám mohl líbit

Začněte šetřit, Seat Arona by se vám mohl líbit
Zdroj: Seat

Seat představil nový Crossover, který má být prostornější, praktičtější a levnější než vládce této třídy Nissan Juke!

Řekněme si to rovnou, nový hráč na poli malých crossoverů je Ibiza na vyšším podvozku. Má stejné šasi, motory i interiér. Pravda, zvenku je o pár milimetrů širší a delší a má 400litrový kufr, ale jinak je to téměř všechno stejné. A to říkáme v dobrém, protože nová Ibiza se nás svou jednoduchostí rychle získala. Mohlo by vás taky zajímat, že Seat investoval do modelů Ibiza a Arona celkem 900 milionů eur na investice, výzkum a vývoj.

Doporučujeme: Citigo končí, malý crossover bude mít i Škodovka!

Základem nabídky je přeplňovaný tříválec 1,0 TSI s výkonem 95 nebo 115 koní, dočkáme se i nová čtyřválcováé patnáctistovky 1,5 TSI s vypínáním válců a s výkonem 150 koní. Pokuď někdo touží po dieselu, pak je tady už notoricky známá 1,6 TDI (95 nebo 115 koní). Arona bude mít vždy jen pohon předních kol, u některých verzí si budete moci pořídit sedmistupňový automat DSG.

DOPORUČUJEME: Videotest - malé a šikovné Suzuki S-Cross


Přesné ceny ještě neznáme, ale Seat slibuje že Arona bdue levnější než Nissan Juke. Líbí se vám? V listopadu letošního roku už bude v prodeji, na živo bude k vidění samozřejmě na autosalonu ve Frankfurtu. 


CHCETE MÍT VŠECHNY MOTORISTICKÉ NOVINKY PĚKNĚ POHROMADĚ? BAVÍ VÁS SVĚT AUT? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události