Toyota

Že všechno už bylo vymyšlené? Toyota si to nemyslí

Že všechno už bylo vymyšlené? Toyota si to nemyslí
Zdroj: Toyota

Prostor mezi sedačkou a středovým tunelem, nebo-li černá díra. Komu sem někdy něco spadne, ten už to nevyndá... Toyota to chce změnit!

Jestli jste si mysleli, že všechno praktické už bylo vymyšlené, a že teď je to jen o nových (čti hybridních) technologiích a ty nejobyčejnější věci už se nedají dále zlepšit, pak se hluboce mýlíte. Dokazuje nám to Toyota, která přišla s nápadem, který by mohl navždy vyřešit zdánlivě obyčejný, přitom však kolosální problém, se kterým se v životě muset potkat už každý řidič - to když vám něco zapadne do prostoru mezi sedačkou a středovým tunelem. Je to absolutně nepřístupné místo, schová se tam klidně celý mobil, natož mince nebo klíče od bytu. Někdy stačí jen posunout sedačku, ale většinou to chce pinzetu, drát... nebo otočit auto na střechu!


DOPORUČUJEME: Škodovka má škrabku na sníh a led ve víčku nádrže, ale tohle je lepší řešení!

Toyota má ale lepší řešení! Respektive si ho nechala patentovat, takže do sériové výroby je to ještě kus cesty, ale... Přitom jde o naprosto jednoduchou záležitost, místo šterbiny je tam jakýsi šuplík, do kterého věci spadnou a ten je svede před nebo za sedadlo, kde se k nim snadno dostanete. Geniální? Ano, škodovka by se měla zamyslet!


DOPORUČUJEME: Je prezidentem Toyoty, pod přezdívkou se mění v závodního jezdce

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Toyota

Důležité Události