Prezident

Kupte si prezidentskou limuzínu Audi A8 po Klausovi!

Kupte si prezidentskou limuzínu Audi A8 po Klausovi!
Zdroj: sauto.cz

Chcete si koupit auto a máte rozpočet něco málo přes 200 tisíc? K mání je prezidentská limuzína Audi A8, se kterou se jezdil Václav Klaus. Je v perfektním stavu a vypadá to na dobrý kup!

Čas od času se objeví na prodej zajímavé auto i v ČR a tohle je jedno z nich. Bývalá prezidentská limuzína Václava Klause je nestárnoucí klasika - Audi A8 Long. Má osmiválec, 334 koní a držáky na vlaječku! Uznáváme, že její provozní náklady budou o krapet vyšší než v případě nové Dacie Sandero, ale ta zase nebude tak pohodlná!


DOPORUČUJEME: Speciál pro Trumpa - podívejte se, co všechno umí a jak je chráněný proti útokům.

Majitel auta v inzerátu zmiňuje, že je teprve druhým majitelem, a že v poslední době investoval do auta víc jak 60 tisíc korun. Na A8 s nájezdem 243 tisíc kilometrů a s touto historií je cena 215 000 Kč naprosto adekvátní, spíš si myslíme, že jde o zajímavý kup. Výbava auta je samozřejmě taky skvělá - pneumatický podvozek, vyhřívané čelní okno, xenony... Jestli si ale myslíte, že auto je pancéřované a vybavené tak jako prezidentský speciál amerického prezidenta, tak vás musíme zklamat.


DOPORUČUJEME: Zeman jezdí s Kodiaqem! Je v něm víc místa a hlavně se mu do něj lépe nastupuje.


Tak co, kdo z vás má zájem? V inzerátu výslovně stojí, že mají volat lidé jen s opravovým zájmem, a že jen zájemci o svezení s prezidentským autem budou odmítnuti. A pozor, cena je ještě k jednání...


BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!
 


 


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Prezident

Důležité Události