Škoda

Tři mistrovské tituly a škodovka chystá speciální Fabii WRC R5

Tři mistrovské tituly a škodovka chystá speciální Fabii WRC R5
Zdroj: SuperAuto

Ve vší tichosti připravili v Mladé Boleslavi Fabii, která mí připomínat tři mistrovské tituly pro její závodní sestřičku. Bude se jmenovat Fabia WRC R5 a budete si ji moci koupit i vy!

Přáli byste si, aby škodovka začala prodávat Fabii RS, která by byla ostrá jako žiletka? Tak to máte smůlu, nic takové v plánu není. O to víc překvapila uniklá fotografie na polském serveru SuperAuto, který představil novou Fabii WRC R5. Civilní auto, postavené jako odkaz na závodní modely. Vůz má být oficiálně představen až 12. prosince, ale něco málo už víme...


DOPORUČUJEME: Policejní Fabia na prodej, včetně houkačky a majáků!

V hlavní roli bude design
Čekali jste brutální bodykit, takže masivní nárazníky, výrazné prahy, nafouknuté blatníky a velké křídlo? Takže zpátky na zem, dámy a pánové, Fabia WRC R5 se musí smířit jen s decentními spoilery, pár nápisy navíc a největší novinkou jsou nakonec zelená litá kola.


DOPORUČUJEME: Závodní škodovky - takhle se měnily od roku 1937 až do současnosti

Bude mít víc koní?
Tohle zajímá všechny nejvíc, ale škodovka mlčí. Polský zdroj spekuluje o motoru 1,4 TSI se zvýšeným výkonem na 170 koní, který by měl být spojený s převodovkou DSG, ale bůh ví, jak to bude. Každopádně provedení Fabia WRC R5 bude nejspíš nabízena ve všech motorových verzích, včetně tříválců.


BAVÍ VÁS AUTA? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události