Škoda

Škodovka začíná prodávat auta přes internet

Škodovka začíná prodávat auta přes internet
Zdroj: archiv autoTN.cz

Škodovka začala v Čechách prodávat auta přes internet, auta jsou k vyzvednutí u dealera již od 14 dní. Má to ale háček...

Škodovka přišla s online prodejem aut přes internet na adrese skoda-online.cz a nabízí tak objenání auta z klidu domova, aniž byste se museli někam trmácet. Jenže auto si takhle ve skutečnosti nekoupíte, nejde totiž o fyzické vlastnictví, ale stále modernější a využívanější operativní leasing, tedy službu, kdy si auto vlastně jen pronajmete. 


DOPORUČUJEME: Škodovka masivně investuje, v Boleslavi postaví lakovnu za 5,5 miliardy

Aktuálně jsou v nabídce modely Citigo, Fabia, Rapid, Octavia a Superb. Nová SUV Karoq a Kodiaq chybějí. Zákazník si na stránkách vybere model včetně motorizace a výbavy, barvu a možnosti financování, pak přidá scan dokladů totožnosti a pak už mu jen přijde potvrzení a termín, kdy si má vyzvednout auto u zvoleného dealera. 


ŘÍDÍTE? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

„Nové online prodejní nástroje vnímáme nejen jako rozšíření služeb zákazníkům, ale i jako příležitost k identifikaci a oslovení nových cílových skupin, které jsou pro další rozvoj značky klíčové,“ řekl Luboš Vlček, ředitel Škoda Auto Česká republika. „Poslední dobou se významně mění chování a očekávání zákazníků a naše společnost je na to připravena.“ Škodovka nabízí možnost pronájmu vozů ve dvou úrovních, na 24 nebo 36 měsíců a vybrat si můžete i z předpokládaného nájezdu kilometrů, nebo ze dvou varinat havarijního pojištění. V první fázi se platí platební kartou, ale škodovka slibuje, že se možnosti budou rozšiřovat. 


DOPORUČUJEME: Videotest - tato Octavia jezdí za poloviční peníze než ta vaše. Jak je to možné?

Podobné služby a vozy jiných značek již jsou v České republice k dispozici, ale škodovka si může být jistá, že mnoho lidí to bude brát jako novinku a zakotví právě u nich. Škodu Fabii můžete mít již od 4 565 Kč měsíčně. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Škoda

Důležité Události