Volkswagen

Zapomeňte na dieselgate, Volkswagen láme rekordy

Zapomeňte na dieselgate, Volkswagen láme rekordy
Zdroj: Volkswagen

Volkswagen vyrobil do konce roku 2017 více než šest milionů aut, což je jeho rekord. Za všechno můžou hlavně modely Jetta, Golf, Santana, Passat a Polo.

Volkswagen se dokázal oklepat z aféry dieselgate hlavně díky tomu, že začal investovat. Osekal náklady, soustředil se na modely které mu vydělávají a začal se ohánět elektromobilitou. A to se mu vyplatilo! Jen v roce 2017 uvedl Volkswagen na celém světě na trh více než deset nových modelů a nehodá polevit. 


DOPORUČUJEME: Kdo koho vlastní? Velký přehled automobilových koncernů.

„Více než šest milionů vyrobených vozidel během dvanácti měsíců je především důkazem toho, že naše výrobní závody a naši zaměstnanci nepřetržitě zvyšují své kompetence v oblasti výroby. Ve výrobě máme týmy na vrcholné úrovni, které úspěšně zvládají rostoucí požadavky zákazníků,“ řekl Thomas Ulbrich, člen představenstva značky Volkswagen, zodpovědný za výrobu a logistiku. „Tento vývoj je podporován dlouhodobými bestsellery Jetta, Golf, Santana, Passat a Polo, ale i stále více poptávaným modelem Tiguan a produkty, které byly nedávno uvedeny do prodeje, jako jsou nové modely Polo, Arteon a T-Roc.“


DOPORUČUJEME: Jízda s novým Polem napoví, jaká bude nová Škoda Fabia. VIDEOTESTZnačka Volkswagen vyrábí auta ve více než 50 výrobních závodech ve 14 zemích. Od zahájení sériové výroby modelu Brouk Typ 1 před 72 lety sjelo z montážních linek více než 150 milionů vozů Volkswagen a v současnosti nabízí značka víc než 60 modelů. V nadcházejících letech bude modernizována kompletní produktová paleta s důrazem na modely SUV, do roku 2020 jich bude značka nabízet na celém světě hned devatenáct. Ve druhé fázi od roku 2020 vytvoří značka rozsáhlou rodinu elektricky poháněných vozidel na základě zcela nově vyvinuté platformy pro elektromobily, do roku 2025 má být do provozu uveden jeden milion elektromobilů Volkswagen!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události