Supersporty

Mladík bez řidičáku rozmlátil dva luxusní supersporty najednou

Tak tohle nebude levné! Supersport McLaren 720S, to máme v přepočtu nějakých sedm milionů. Ostré Audi R8, tak to jsou víc než čtyři miliony. Hodnotě těchto aut odpovídá i servis a ceny náhradních dílů. Hoši zachycení na tomto videu se pěkně prohnou. Obzvlášť když “pilot“ neměl ani řidičák.

Ne každý zvládne zkrotit přes 700 koní pod kapotou... Dost tvrdě se o tom přesvědčil 19letý mladík, který v kanadském Torontu usedl za volant vypůjčeného McLarenu 720S.

Chtěl se předvést, ale čtyřlitrový osmiválec se dvěma turbodmychadly nezvládl, rodeo skončilo po pár vteřinách. A nebyl to dopad do měkkého.

Související obsah

Zelenáč nejdřív vypnul elektronický systém kontroly trakce, rozjel se na plný plyn, ale pak se nejspíš nechal rozhodit protijedoucím motorkářem, dostal smyk a zastavil bílý McLaren o další supersport – nové Audi R8.

Všude létají díly za desítky tisíc, vyjukaní mladíci vystupují, v panice pobíhají kolem a nadávají. Není divu. Tohle bude drahá sranda...

Související obsah

Tohle naivní testování rychlých vozů proběhlo na koci dubna v bočních ulicích kanadského Toronta. Obě auta podle všeho patřila stejné skupině výrostků. Podle dostupných informací mladý krotitel McLarenu neměl řidičák, takže z místa nehody utekl. Později se pokoušela vzít vinu na sebe jeho sestra, které zřejmě auto pařilo. Trik ale prozradila další chyba zbabělého kanadského kovboje – v autě po nehodě zapomněl svoje doklady...

A jak oba supersporty dopadly? To ukazují následující snímky ze sociálních sítí, nad kterými se uživatelé pochopitelně dost baví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události