Zábava

Pozor, předjíždí vás člun! Šokovaní řidiči nevěří vlastním očím

Pozor, předjíždí vás člun! Šokovaní řidiči nevěří vlastním očím
Zdroj: YouTube

Tohle se nevidí každý den, říká ve videu autor záběrů. Rozhodně s ním můžeme souhlasit. Muž totiž natočil, jak si to vedle něj po silnici žene motorový člun. Nejdřív to vypadá, že se někomu utrhl přívěs, jenže pak přijde další překvapení.

“Jedu po silnici a vidím, jak se z parkoviště vyřítila loď. Myslel jsem, že někomu ujela a může mě trefit,“ popisal autor videa první okamžik, kdy člun viděl. Podobný šok čekal i na další řidiče v americkém Hendersonville v Tennessee.

Skutečně to vypadá, že utržený člun jede po silnici bez kontroly a brzy způsobí katastrofu. Jenže bližší pohled znamená další překvapení: v člunu totiž sedí řidič! „Když jsem přišel na to, že je to přestavba, musel jsem to natočit,“ dodal autor videa.

Skutečně, když se pozorně podíváte na záběry, je vidět, že za volantem člunu sedí šedovlasý muž, který má loď celou dobu pod kontrolou. Prostě si to v ní brázdí městem a šokuje neznalé šoféry.

Podle nápisů na lodi má originální přestavbu na svědomí firma Hendersonville Collision, která se zabývá opravami a tuningem aut. Potvrzují to i fotky z Facebooku, na kterých je podivné vozidlo součástí firemní vánoční oslavy.

Není jasné, na jakém podvozku loď sedí, ani co přesně má v podpalubí. Každopádně už není určená na vodu, ale na silnici. Na videu je patrná i poznávací značka, je tak dokonce dost možné, že se majiteli podařilo tenhle silniční koráb legálně přihlásit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události