Driftování

Šílenci zablokovali most. Driftování na dálnici se jim nevyplatilo

Podivný způsob zábavy si vybrala parta bláznů u amerického Oaklandu. V plném dopoledním provozu zablokovali frekventovaný dálniční most a začali na něm převádět svoje řidičské umění. Bláznivý nápad pro ně neskončil zrovna vtipně.

Bay Bridge je komplex mostů spojující Oakland se San Franciscem. Po jeho dvou patrech denně projede zhruba 240 000 vozidel. A právě jeden z mostů se rozhodla otestovat tahle skupinka “pilotů“.

Na záběrech jsou vidět dva staré Fordy Mustang a Toyota Supra, kterak driftují napříč vozovkou. Další auta povedené party blokují provoz a skupinka si šílenou show natáčí na telefony.

Související obsah

Ostatním lidem v koloně to ale asi tak zábavné nepřišlo, takže zavolali policii. Na místo vyrazilo hned několik jednotek, které zastihly skupinku v tom nejlepším.

Dvě posádky “kaskadérů“ stihly ujet. Ale šoférovi jednoho z Mustangů jako na potvoru při posledních donutech selhalo pravé zadní kolo, takže nebyl schopný úniku a stal se snadnou kořistí. Skončil ve vazbě a policie na 30 dní zabavila jeho auto.

Související obsah

Nakonec nebyl sám. Policisté prolustrovali obecenstvo a na dalších autech patřících šílené skupince našli řadu nedostatků a mechanických závad, takže rozdali několik pokut. A odvezli si i dalšího pilota, který se na most vydal za volantem, aniž by měl papíry.

Při bláznivé ukázce samozvaných kaskadérů nebyl naštěstí nikdo zraněn, to ale nic nemění na tom, že šlo o pořádnou pitomost.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události