Agresivita

Další agresivní vybržďovač! Přejel dvě čáry, aby zběsile trestal kamion

Uvědomí si někdy tihle zběsilí šoféři, jak hloupé a nebezpečné jsou jejich manévry? Řidič Volkswagenu Sharan na těchto záběrech neváhá přejet do protisměru přes dvojitou čáru, aby ukázal, zač je toho loket.

Agresivity na českých silnicích bohužel neubývá. Tohle je další případ vybržďovače, který si "vyšlápl" na kamion. Nelíbilo se mu, že náklaďák předjíždí. A tak předvedl nesmyslný "blikanec".

Řidič kamionu v pohodě sviští po silnici mezi Litomyšlí a Moravskou Třebovou. Za křižovatkou u Koclířova má před sebou výrazně pomalejší náklaďák, a tak vyhodí blinkr a začne předjíždět rychlejším pruhem. Trvalo by to pár vteřin.

Související obsah

Jenomže tak dlouho netrpělivý pilot osobáku nehodlá čekat. Vyjíždí přes dvojitou čáru, vrazí před rozjetý kamion a “trestá“. Každý, kdo někdy řídil kamion, ví, že na tohle se moc reagovat nedá. V ohrožení je několik lidí najednou.

Související obsah

Kamioňák troubí, neubrání se sprostým nadávkám. Jeho reakce je pochopitelná. "Kdyby mě vzal přes dvojitou čáru a pokračoval, tak to není nic, s čím se běžně nesetkám, a mávnu nad tím rukou. Ale tenhle řidič udělal pro mě něco nepochopitelného. Jezdím přes deset let a ještě se mi to nestalo," popisuje řidič kamionu, jehož palubní kamera celou situaci zaznamenala.

Záběry předal na policii, další kroky už jsou na ní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Agresivita

Důležité Události