Nebezpečné předjíždění

Kvůli těmhle se na silnicích umírá! Při předjíždění rozhodly milimetry

Když si pustíte tyto záběry, dost možná se sami leknete. Nepochopitelný manévr předvedl na silnici mezi Šternberkem a Olomoucí řidič stříbrné škodovky. Riskantním předjížděním ohrozil několik životů, rozhodoval zlomek vteřiny.

Nejdřív naprosto klidná jízda, která se ale v mžiku mění v šokující zážitek. Brzdy kvílí a o životě rozhoduje pár milimetrů.

Řidič škodovky začal předjíždět na přehledném úseku, kde je to povolené. Jenomže si vzal moc velké sousto! Před protijedoucím vozem se nestíhal včas zařadit, to musel dobře tušit, přesto v předjíždění pokračoval.

Související obsah

Výsledkem byly vteřiny, ze kterých mrazí. Šofér protijedoucího auta ze všech sil dupnul na brzdy, naštěstí reagoval i řidič vozu jedoucího za škodovkou. Ta se na poslední chvíli do mezery vešla.

“Minuli jsme se velmi těsně. Naštěstí jsem jel v autě sám, nikdo další v ohrožení nebyl, ale stejně to nebyly příjemné okamžiky,“ popsal řidič, který záběry natočil prostřednictvím palubní kamery a následně je zveřejnil na sociální síti.

Související obsah

Škodovka prosvištěla a zmizela, on byl pochopitelně v šoku. “Doufám, že dotyčný bude po zásluze odměněn,“ dodává. Policii ale zatím záběry nepředal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události