Karavany

Úžasná chatička na kolech pro dobrodružné rodiny. Projede vším!

Úžasná chatička na kolech pro dobrodružné rodiny. Projede vším!
Zdroj: Bruder

Vybavená kuchyňka, pohodlné spaní, sprcha, spousta úložných prostor, sezení pod markýzou. Co víc si pro rodinou dovolenou na cestách přát... Navíc když s touhle chatičkou na kolech dojedete skutečně kamkoliv.

Pokud toužíte po dobrodružných cestách s celou rodinkou, tenhle offroadový obytný přívěs si zamilujete. Vyrábí ho australská firma Bruder a jak ukazují záběry, EXP-4 projede skutečně vším.

Odpružená náprava nese 17palcová kola. Speciální tlumiče jsou navrženy pro jízdu v jakémkoliv terénu, patentovaný systém má obrovský rozsah pérování přes 30 centimetrů. Výšku podvozku lze nastavit pro snadnější spojení s tažným autem nebo prostě vyrovnat pro pohodlné spaní.

Související obsah

Kabina přívěsu je vyrobena z lehkého, ale odolného kompozitu. Podle výrobce zaručuje prvotřídní komfort. Na velké posteli se pohodlně vyspí dva dospělí, na vysunovací menší až tři děti. V kabině jsou odkládací police a skříň na oblečení. K dispozici jsou dvě USB zásuvky a LED osvětlení.

Na “ložnici“ navazuje kuchyňka, která je přístupná zvenku. Vyrobená je z lehkých, odolných a snadno omyvatelných materiálů. V kuchyňské výbavě je 60litrová chladnička, osvětlení, malý plynový, či elektrický sporák, umyvadlo s otočným kohoutkem, nádrž na 100 litrů vody a velkorysý úložný prostor pro potraviny i nádobí.

Zvenku je také vestavěná sprcha, na střeše pak dobíjecí solární panely. Přikoupit je možné systém markýz, které kolem přívěsu vytvoří zastřešenou terásku.

Související obsah

Obytný přívěs Bruder EXP-4 váží 850 kilo, kabina měří 4027 mm na délku a 1963 mm na šířku, v nejnižší poloze má přívěs 1780 mm na výšku, v té nejvyšší přes dva metry.

Bruder dodává svoje přívěsy i do Evropy. Základní cena EXP-4 se vejde v přepočtu pod 900 tisíc korun. Australská firma vyrábí i větší variantu EXP-6.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Karavany

Důležité Události