Parkování

BMW blokuje sousedům v Praze parkoviště. Napsali vtipnou výzvu

BMW blokuje sousedům v Praze parkoviště. Napsali vtipnou výzvu
Zdroj: Facebook

“Dobrý den. Chtěl bych vás požádat...“ tak zní úvod dopisu jednoho z obyvatel pražského Vyšehradu. Najde o žádnou úřední žádost, je to začátek dlouhého vzkazu, který za stěrače dostal řidič sobecky parkující své BMW X5.

Je to vzkaz dlouhý, nekompromisní, ale vtipný. Obyvatel pražského Vyšehradu v něm vyzývá souseda, aby neparkoval jako ignorant. “A když tak učiníte, tak určitě uděláte radost mnoha svým sousedům. A dokonce si troufám říci, že i vy budete mít radost z dobře odvedené práce a budete odcházet od vašeho vozidla s dobrým pocitem,“ zní optimistická část dopisu.

Pisatel občas používá ostřejší výrazy, ale celkově vzkaz drží ve vší slušnosti. “Doufám, že budete o mém podnětu uvažovat a že při tom zhodnotíte všechny pozitivní důsledky, které jsem vám nastínil výše,“ dodává na závěr a připojuje shrnutí, poděkování i pozdrav.

Související obsah

Podpis už chybí, soused zůstal raději anonymní. Je ale vidět, že si s dopisem dal práci. Řidič BMW ho nejspíš hodně dráždí. A není se, co divit. Najít v Praze volné místo na parkování, není většinou snadné. A když někdo zabírá rovnou dvě, je to k vzteku.

Související obsah

Napsat dopis je určitě dobrou cestou, jak dát své rozčarování najevo v klidu a bez agrese. Určitě je to lepší způsob, než mazat po klikách psí exkrementy, nebo špatně parkující auta dokonce poničit, což se (nejen) v hlavním městě také občas stane. Snad si šofér BMW vezme vtipnou sousedskou výzvu k srdci.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události