Citroën

Citroën nabízí rodičům auto zdarma! Má to ale velký háček

Citroën nabízí rodičům auto zdarma! Má to ale velký háček
Zdroj: Citroën

Automobilka Citroën slaví 100 let od svého založení. U té příležitosti nabízí, že daruje auto tomu, kdo své dítě pojmenoval po zakladateli firmy. Musí jít ale o miminko, které se narodilo 4. června 2019. Nabídka navíc platí jen pro občany Francie, Itálie a Velké Británie.

Právě na 4. června připadá den založení automobilky Citroën. První vůz byl vyroben v roce 1919, firma tak v současnosti slaví výročí 100 let svého vzniku. U té příležitosti vyhlásila pro občany Francie, Itálie a Velké Británie neobvyklou soutěž.

Auto z limitované edice Citroën C3 Origins nabízí společnost rodičům, kterým se narodilo miminko 4. června 2019. Další podmínkou je jméno novorozence. To musí být odvozeno od jména zakladatele Andrého Citroëna. Píše o tom i portál L'Usine Nouvelle.

Chlapec se musí ve Francii a Itálii jmenovat André, v Británii to může být i Andrew a další odvozeniny. Pro dívku je přípustná ženská verze jména Andrée, případně Andrea či jiné britské jméno se stejným slovním kořenem.

Související obsah

Citroën v každé zmíněné zemi rozdá jeden automobil. Soutěž automobilka vyhlásila až v úterý. Pokud se přihlásí více zájemců, bude se z nich losovat. Přihlásit se mají přes instagram či facebook. Výherní auto bude mít na zádi chromované jméno André.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události