Nehoda

Neuvěřitelný pech. Motorkáře srazila dvakrát ta samá obří pneumatika

Obrovské dvojité kolo utržené z kamionu se valí tunelem. Nikde nikdo, jen muž na skútru. Těžké pneumatiky ho přesto neomylně trefují a sráží ho z motorky. To ale není všechno. Kolo se po chvíli vrací a v houstnoucím provozu si znovu klestí cestu ke své oběti…

Vypadá to, jakoby měl muž na sobě magnet. Nebo má prostě jen hroznou smůlu. Ve chvíli, kdy projížděl tunelem na skútru ho zezadu srazilo obrovské dvojité kolo, které se chvíli před tím utrhlo z náklaďáku.

Šokovaný motorkář se zvedá a před přijíždějícími auty uklízí skútr ke kraji. Prohlíží si, co bizarní srážka napáchala na motorce i na jeho oblečení. Rozjetá pneumatika mizí v dáli.

V tu chvíli si muž mohl myslet, že měl neuvěřitelné štěstí. Těžký tuplák (dvojmontáž kol u náklaďáků) ho nezranil.

Související obsah

Video ale pokračuje. Kolo se v kopci zastavuje a vrací se zpátky. Postupně nabírá rychlost a pak to přichází…Jako kdyby si svou oběť vyhlédlo a chtělo ji dorazit. Přestože nejprve jede po druhé straně tunelu, najednou kříží jízdní pruhy a míří znovu přímo na nebohého motorkáře.

Ten ještě vydýchává první náraz a vůbec netuší, co se chystá. Zezadu pak dostává další tvrdou ránu.

Bizarní scénku natočily kamery na konci září v tunelu ve čínské provincii Če-ťiang. Podle dostupných informací měl muž při vší smůle i kus štěstí - ani druhý náraz mu nezpůsobil vážnější zranění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události