Audi

Rodiče vzali do prodejny tříleté dítě. Na luxusní auta kreslilo kamínkem

Rodiče vzali do prodejny tříleté dítě. Na luxusní auta kreslilo kamínkem
Zdroj: Profimedia

Tahle návštěva showroomu Audi se rozhodně nevyplatila. Rodiče vyrazili omrknout nová auta a vzali s sebou i malou dcerku, jenomže ji nevěnovali moc pozornosti a dítě se v prodejně pořádně vyřádilo.

Rodiče nejspíš vybírali, jaké auto si pořídí, a tříleté dcery si moc nevšímali. Ona si tak našla jinou zábavu - začala si kreslit obrázky. Bohužel neměla po ruce pastelky ani papír, místo toho si našla na podlaze kamínek a kreslila rovnou na vystavené luxusní vozy značky Audi.

Tahle scénka se odehrála v showroomu německé značky v čínském městě Kuej-lin, informuje portál 7News.

Pár doprovázený rodinným přítelem si přišel domluvit testovací jízdu a vzal s sebou i tříletou dceru. Ta ale během chvíle “pomalovala” 10 nových vozů. Na prodejně byly vystavěné například Audi Q3 nebo Q8, a to rozhodně nejsou laciné kousky.

Související obsah

Kamínek samozřejmě nechal na autech nesmazatelné stopy. Netřeba dodávat, že v showroomu neměli pro talentované batole pochopení. Škrábance v laku nebyly moc hluboké, ale prodejce tvrdí, že auta výrazně ztratila na hodnotě, protože je po přelakování už nebude moc nabízet jako nová.

Související obsah

Zastoupení Audi zažalovalo otce malé umělkyně a vymáhalo po něm náklady na nový lak i ztracenou hodnotu vozů. Původně požadovalo v přepočtu téměř 700 tisíc korun, což táta šikovné holčičky odmítl zaplatit. Nakonec to uhádal zhruba na třetinu, podle dohody potvrzené soudem má zaplatit prodejci 70.000 jenů, tedy přes 230 tisíc korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události