Nadměrný náklad

Jak převézt vířivku ve sporťáku? Svérázné řešení šokovalo i policisty!

Jak převézt vířivku ve sporťáku? Svérázné řešení šokovalo i policisty!
Zdroj: Woodstock Police Service

Co dělat, když máte porsche a potřebujete převézt větší náklad? Čtyřiapadesátiletý Kanaďan vymyslel hodně zvláštní řešení. A také dost nebezpečné. Má kvůli němu na triku obvinění z neopatrné jízdy.

Ve větší dodávce, na vozíku a možná i na střeše by to nejspíš šlo. Ale jako převézt objemnou vířivku, když máte sporťák z 90. let Porsche 968? Tento Kanaďan ukázal, že to jde.

Stačil mu k tomu jakýsi podomácku vyrobený podstavec z nákupního vozíku a několika prken. K autu ho připojil pomocí provazu, dřevěných hranolů a špalků. No podívejte se sami:

 

Čtyřiapadesátiletý "vynálezce" ale do cíle nedojel. U města Woodstock v Ontariu ho načapala policejní hlídka. Podle informací portálu Global News policie přijala udání, že někdo po silnici táhne dost zvláštním způsobem vířivku.

Související obsah

A hlídka se pak nestačila divit. Vířivka visela na vachrlaté konstrukci upevněné skrz otevřené zadní prosklené víko sportovního kupé. Policie pochopitelně usoudila, že se jedná o nebezpečný způsob přepravy. "Pokud by došlo k uvolnění nákladu, mohl být v ohrožení jakýkoliv účastník silničního provozu," komentovala kuriózní případ z minulého týdne. Řidič už si vyslechl obvinění z bezohledné jízdy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nadměrný náklad

Důležité Události