Zahraničí

Řidič se řítil protisměrem a ohrožoval ostatní! Prý mu selhaly brzdy

Stačily pouhé vteřiny a na silnici u slovenské Trnavy mohlo dojít k obrovské tragédii. Řidič se tam desítky metrů řítil v protisměru, ohrozil ostatní řidiče a nakonec sám skončil v příkopu. Tvrdí, že mu selhaly brzdy, z místa nebezpečného manévru však okamžitě ujel!

Dopravní incident, který jen zázrakem neskončil neštěstím, má na svědomí 42letý Luboš. Ten začal v autě půjčeném od otce předjíždět, ale nestihl se zařadit a zůstal v protisměru. O čelní srážce rozhodovaly vteřiny a milimetry!


Trnavští policisté už provinilce vypátrali, píše slovenský portál tvnoviny.sk. Na kameru mluvit nechtěl, jeho otec však ochotně vyprávěl, že synovi selhaly brzdy. "Nechtěl se čelně srazit, tak to strhnul doleva. Já nevím, byl v šoku," hájil ho.


Jak dokázal s poškozenými brzdami z místa ve zdraví okamžitě ujet, zůstává otázkou. "Když přišel večer za mnou, byl bledý, fialový, nevěděl ani, čí je," dodal otec hříšníka.

Související obsah


"Policie zabezpečuje důkazy, aby v co nejkratším čase mohla rozhodnout o vině a trestu za tento závažný přestupek," prohlásila policejní mluvčí.


Kromě pokuty ve výši až 8 tisíc korun může nezodpovědný řidič vyfasovat i dvouletý zákaz usednout za volant.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události