Sylvester Stallone

Zhýčkaná hvězda. Stallone po měsíci prodává luxusní limuzínu, už ji nechce

Sylvester Stallone si objednal luxusní limuzínu Cadillac Escalade, nechal si ji upravit na míru, zaplatil za ni v přepočtu 9 milionů korun a pojmenoval ji Balboa podle své nejspíš nejznámější role - filmového Rockyho. Po měsíci si ale vzpomněl, že už ji nechce. Teď je obří vyvoněný cadillac na prodej. Podívejte se dovnitř.

Americký herec a režisér Sly Stallone v červenci oslavil 74 narozeniny. Na stará kolena chtěl nejspíš užít luxusní jízdu na nejvyšší úrovni. A tak si od firmy Becker Automotive Design nechal na zakázku postavit prodlouženou limuzínu na základě obřího SUV Cadillac Escalade ESV.

Designéři se chlubí, že jde o jedno z nejlepších aut, které kdy upravovali. Přes šest metrů dlouhý vůz má prodloužený rozvor a prodloužené zadní dveře pro pohodlnější nastupování.

Interiér je "plně naložený" špičkovými funkcemi a luxusem. Prostor pro pasažéry je od řidiče oddělený obrovské televize chytré televize, kterou doplňuje digitální 7.1 audiosystém. Pro cestující vzadu je k dispozici další menší obrazovka, propojení na internet zajišťuje router s armádní specifikací.

Vzadu jsou dvě VIP křesla s opěrkami nohou a naproti nim další tři sedačky, které se dají sklopit, aby vznikl větší prostor. Všechno se pochopitelně ovládá elektronicky.

Luxusní interiér je vyveden v kombinaci bílé kůže, černých obkladů ze speciálního japonského dřeva a šedého čalounění. No, podívejte se sami v úvodním videu nebo ve fotogalerii na konci článku.

Související obsah

Představitel Rockyho a Ramba se prý sám podílel na navrhování interiéru. Za všechnu tu nádheru dal 409 tisíc dolarů, tedy zhruba 9 milionů korun. Moc si ji ale neužil.

Teď je vůz znovu na prodej. Stárnoucí hvězda ho neměla ani měsíc. "Objednal jsem si vůz pro konkrétní účel, ale moje potřeby se nedávno změnily a proto tohle krásné vozidlo už nepotřebuji," vzkázal Stallone.

Cadillac má najeto kolem 1600 kilometrů a je v prvotřídním stavu. Herec ale na prodeji dost prodělá - vůz je teď v nabídce za 350 tisíc dolarů. V přepočtu na koruny je to o cca 1,3 milionu méně, než byla pořizovací cena.

Související obsah

"Užil jsem si navrhování luxusního interiéru. Palubní elektronika a kvalita jízdy jsou na špičkové úrovni. Doufám, že nový majitel si bude moci tenhle senzační vůz naplno užívat dlouhé roky," dodal Stallone.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události