Nebezpečný manévr

Řidič mikrobusu předvedl vražedný manévr. Pátrá po něm policie! VIDEO

Hrozivý manévr předvedl na Břeclavsku řidič bílého mikrobusu značky Ford. Na jeho bezohledný výjezd od benzínky šoféři jedoucí po hlavní silnici jen tak nezapomenou. Skončilo to naštěstí jen pomuchlanými plechy. Podívejte se, jak málo chybělo neštěstí.

Jen rychlá reakce řidiče náklaďáku a nouzové brzdění zabránilo minulý týden hrozivé nehodě u Moravské Nové vsi na Břeclavsku. Další řidič už dobrzdit nestihl a k neštěstí chybělo opravdu jen pár metrů.

Šofér bílého mikrobusu Ford minulou středu ráno projížděl benzinovou čerpací stanicí, na výjezdu absolutně nedával pozor nebo zle přecenil svoje schopnosti. "Nedbal dopravního značení, nedal přednost vozidlům na hlavní silnici a přes plnou čáru odbočil vlevo," vypočítal jeho prohřešky policejní mluvčí David Chaloupka.

Související obsah

Ostatní řidiči na frekventované spojce mezi Břeclaví a Hodonínem museli prudce brzdit. Přijíždějící náklaďák zastavilo včas nouzové brzdění. "Stejně pohotově se však už nepodařilo zastavit dalšímu řidiči červené dodávky jedoucí za nákladním vozem. Ten na mokré vozovce nedobrzdil a narazil do náklaďáku před sebou," doplnil Chaloupka.

Související obsah

Břeclavští dopravní policisté po (sebe)vrahovi za volantem mikrobusu pátrají a žádají veřejnost o pomoc. "Informace k bílému Fordu, zachycenému na kamerovém záznamu, jakožto k jeho řidiči volejte prosím na číslo 602 469 135. Zde rovněž přivítáme další svědectví k nehodě a případné kamerové záznamy z palubních kamer vozidel," vyzval policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události