Lada Niva

Bizarní reklama na Ladu Nivu je pro smích. V Bolívii ji nabízí jako cool auto

Má rádio, navigaci a klimatizaci, takže je to vlastně bombastické auto. Že jde o ruskou Ladu Nivu, která se vyrábí přes 40 let a nedávno prošla jen částečnou modernizací? No a, v Bolívii ji prodávají jako moderní vozidlo. Přesvědčit zákazníky má i tohle vtipné video.

Na co vějíř z rákosu? Máme klimatizaci! Na co kazeťák? Máme multimediální systém a Spotify! A k čemu papírovou mapu, když máme navigaci! Dokonce ani polštářek pod zadek nebudeš potřebovat, protože tohle auto má přece nové nezávislé odpružení!

Hlavním hrdinou téhle bizarní bolívijské reklamy je týpek ve středním věku, který připomíná Bohuša z české komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág.

Ve žluté kšiltovce s nápisem Lada se snaží přesvědčit svého tatíka (také má samozřejmě kšiltovku Lada), že inovovaná Niva je prostě skvělé auto.

Související obsah

Rusové vyváží Nivu i další modely Lada na latinskoamerické trhy už od dob Sovětského svazu. Nezdolné SUV tam má vybudované jméno (vždyť také tatík z reklamy vlastní starší verzi).

Související obsah

Teď má ruský výrobce pro své zákazníky "žhavou" novinku - Ladu Smart 4x4! Co na tom, že základ je už po čtyři desetiletí stejný, díky loňskému faceliftu je teď Lada Niva přece moderní auto. Oficiálně se jemnuje Lada 4x4, má infotainment v náležitě hranatém designu, dokáže se připojit na internet, dostala klimatizaci i elektrické ovládání oken. Dostala modernější sedačky a nové zavěšení, díky kterému už nejezdí jako tank.

Pak že ruský AvtoVAZ, tedy Volžský automobilový závod z Togliatti nemá čím překvapit…

Související obsah

Vtipnou reklamu zveřejnil bolivijský dealer Bolivian Auto Motors. V převážně španělsky mluvící Bolívii se současná nejmodernější verze Lada 4x4 Urban 5D prodává pod názvem Nueva Vagoneta 4x4 Urban Smart. S touhle "špičkovou" výbavou stojí v přepočtu přibližně 400.000 korun. V Rusku je přitom cena stejného auta s podobnou výbavou zhruba poloviční.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Lada Niva

Důležité Události