Kia

Kia má nové logo. Při pompézní šou předvedla rekordní ohňostroj! VIDEO

Automobilka Kia mění firemní logo a odhaluje i nový slogan hlásající budoucí přeměnu značky. Změny se rozhodla prezentovat opravdu ve velkém - nad korejským městem Inčchon spustila takový ohňostroj, že se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů. Podívejte se v úvodním videu.

Přes 300 dronů, které v rámci synchronizované umělecké kreace odpálily stovky pyrotechnických náloží ohňostroje. Tak vypadala strhující pyrotechnická šou na obloze nad korejským městem Inčchon. Automobilka Kia, která ohňostroj uspořádala, se díky němu zapsala do Guinnessovy knihy rekordem "Nejvyšší počet bezpilotních letounů spouštějících ohňostroj v jednom okamžiku".

Hlavním účelem celé oslnivé šou bylo odhaleno nového loga a - jak korejský výrobce sám říká - také nových počátků značky. "Představení nového loga jde ruku v ruce s ambicemi značky Kia vybudovat si do budoucna čelní pozici v odvětví mobility cestou modernizace prakticky všech aspektů jejího podnikání," vzkazuje automobilka.

Dosavadní logo:

Zdroj: Profimedia

Nové logo:

Nové logo připomíná ručně psaný podpis. Rytmická a nepřerušovaná křivka loga má vyjadřovat odhodlání "zprostředkovat okamžiky inspirace", zatímco symetrie má znázornit důvěryhodnost. Stoupající partie loga pak prý představují rostoucí ambice značky a její nabídku zákazníkům.

Související obsah

"Nové logo Kia představuje zasazení značky stát se ikonou změny a inovací," uvedl prezident a CEO automobilky Ho Sung Song. "Automobilový průmysl v současnosti prochází rychlou proměnou, zatímco Kia se aktivně profiluje a těmto změnám přizpůsobuje. Naše nové logo představuje touhu inspirovat zákazníky společně s tím, jak se vyvíjejí jejich potřeby mobility; a také má inspirovat naše zaměstnance ke zvládání překážek, které v rychle se měnícím odvětví musíme překonávat," dodal.

Související obsah

Uvedení nového loga navazuje na loňské oznámení dlouhodobé strategie Kia s označením "Plán S". Je to plán ambiciózní - Kia chce krom jiného zaujmout přední pozici na celosvětovém automobilovém trhu. "Strategie je zaměřena na další prosazování elektromobilů a uvádění široké řady služeb mobility upravených podle potřeb a vkusu jednotlivců i místních trhů," doplňuje.


Kia zároveň odhalila nový slogan značky: "Movement that inspires". Nové cíle, strategii a plány na budoucí modelovou řadu chce upřesnit a zveřejnit 15. ledna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události